5 oficjalne spotkanie www.forum.hrubieszow.info

 Restauracja SOPRANO  Hrubieszów

Viva Club Hrubieszów

 

 
 
 
 
 
 

Podczas Świat Wielkiejnocy odbyło sie kolejne piąte juz oficjalne spotkanie forumowiczow. Początkowo miało odbyć się w Świcie niestety lokal był jeszcze zamknięty gdy przyszli pierwsi forumowicze dlatego przeniesiono je do Soprano. Mimo zmiany miejsca frekwencja dopisała. Oprócz starych uczestników ofek, zlota, fifka przybyli także i młodsi stażem mala_gosiunia, natcia90, old_firehand i inni. Ale zacznijmy od początku.
Ja, ofek oraz aga44 stojąc przed zamkniętym Świtem przenieśliśmy sie do jedynego (!!) otwartego o godzinie 16 w Hrubku lokalu Soprano tam zarezerwowaliśmy stolik i poszliśmy "chatowac" na kolejnych forumowiczow przybywajacych na "stare" miejsce spotkania. Po nadejsciu fifki z nati_15 i old_firehandem poszlismy do Soprano rozpoczynajac "zlot". Szybko dołączyli kolejni uzytkownicy zlota wraz z GiEnKiEm i zaczely sie goroace dyskusje na tematy forumowe jak i pozaforumowe. Niestety aga444 musiala nas opuscic. Gdy dolaczyly mala_gosiunia oraz natcia90 zabraklo nam miejsca przy stoliku i trzeba bylo zsunac stoliki jak i podwedzic kilka krzesel z innych. Pojawił się i nasz Administrator Misiek. Zmiany lokalowe daly się jednak odczuc. Kartka zostawiona przy wejsciu do Świtu została prawdopodobnie zwiana przez wiatr i biedna Jagienkaa czekala sama dopoki dzieki magii telefonow komorkowych i smsow udalo sie ustalic miejsce naszego pobytu. Szcescia takiego nie miala Laura i niestety nie dotarla do nas :(.
Najliczniejsza ekipa byla po przybyciu Muniu z Gosiaczkiem. Oprócz wymienionej 2 lista obecności prezentowała si eimponujaco: ofek, misiek, zlota, GiEnEk, mala_gosiunia, natcia90, fifka, old_firehand, nati_15, Jagienkaa oraz ja bylo to drugie pod wzgledem liczebnosci spotkanie forumowiczów. Dyskusje byly na tyle energoichlonne ze czesc z nas musiala sie posilic aby uzupenic energie. (Lakomczuchow widac na zalaczonych zdjeciach.) Spedzajac czas na zdobywaniu nowych znajomosci i rozmowach spotklanie można uznać za bardzo udane.

Pozdrawiam
Radom

P.S.
Jeśłi kogoś pominąłem to przepraszam wyniko to z racji poznegopisania jak i czasu jaki uplynal od spotkania.