Jesteś tutaj

Dlaczego padło na Hrubieszów? Filip Chajzer szukał odpowiedzi

Materiał ze znanym dziennikarzem został wyemitowany w programie "Dzień Dobry TVN".

 

 

 

 

 

03.06.2017

W materiale wyjaśniono, że Hrubieszów jest w centrum uwagi z powodu pokerzysty Janara Kokka. Ten estończyk przegrał zakład i musiał zamieszkać w mieście, które będzie "największą dziurą w Unii Europejskiej" - bez lotniska, z możliwie najmniejszą liczbą dróg dojazdowych, a nawet "bez wody". Padło na Hrubieszów.

 

Czy nasze miasta faktycznie spełnia te kryteria? Oczywiście dostępu do wody nam nie brakuje, co pokazał sam Filip Chajzer chodząc po fontannie na Deptaku. W materiale wspomniano też o kilku interesujących miejscach w Hrubieszowie, tj. muzeum, cerkiew, tereny HOSiR. Nie zapomniano również o postaciach związanych z naszym miastem, tj, Bolesław Prus czy Henry Orenstein.

 

Na stronie programu "Dzień Dobry TVN" zamieszczono informację pod tym video:

"Filip Chajzer mówi: "sprawdzam" i ku swojemu zdziwieniu dowiaduje się, że zła sława Hrubieszowa nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym, a takich ludzi jak w tym zacnym mieście nie ma nigdzie indziej."

 

Cały materiał obejrzysz tutaj:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/filip-chajzer-i-pokerowa-rozgrywka...

 

comments powered by Disqus