Sklep Dealz w Hrubieszowie już otwarty

W piątek, 20 maja został otworzony pierwszy sklep Dealz w Hrubieszowie. Sklep znajduje się w Parku Handlowym S1 przy ul. Dworcowej 3. Wpadnij do Dealz po zagraniczne marki, super ceny i inspirujące nowości!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 100, a sklep w Hrubieszowie jest dokładnie 135!

Oficjalne otwarcie sklepu w Hrubieszowie nastąpiło w piątek o godz. 9:00. Uroczyście została przecięta wstęga przez pracowników sklepu, a na 100 pierwszych klientów czekały vouchery! Wydarzeniu towarzyszyły także hostessy oraz konferansjer.

Sklep Dealz w Hrubieszowie funkcjonuje w godzinach od poniedziałku do soboty 9:00-21:00, a w niedziele handlowe 10:00-18:00 w Parku Handlowym S1 przy ul. Dworcowej 3.

Dealz zapewnia szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

Do kultowych marek Dealz należą: Terry’s, Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej. Przyjdź do Dealz i odkryj wyjątkowe produkty! Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

Z okazji otwarcia na klientów czekają niesamowite promocje:

  • bombonierka Toffifee 5 zł (przy zakupie 3 sztuk)
  • baterie Kodak za 5 zł
  • płyty CD z muzyką za 5 zł (przy zakupie 2 sztuk)
  • czekoladowa pomarańcza Terry’s za 8 zł
  • pasta do zębów Aquafresh za 7 zł

Więcej promocji znajdziesz w specjalnej gazetce otwarciowej: https://www.dealz.pl/gazetki/gazetka-na-otwarcie-hrubieszow-park-handlowy-s1/.

Bądź na bieżąco i śledź Dealz na social mediach!

Strona: https://www.dealz.pl/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/DealzPolska/

Instagram: https://www.instagram.com/dealz_polska/

TikTok: www.tiktok.com/@dealz_polska